9 díl povídky SasuSaku

31. srpna 2010 v 13:45 | Saky & Kiki |  Naše povídky
" jdu na školení v medicínském jutsu do jiné země nejspíš do písečné ještě pořádně nevím"
" co?? A to k nám někoho přidělí nebo jak to bude? To nám nemůžeš udělat viď Sasuke"
Mlčel
" Promiň Naruto je to i rozkaz no a myslím že vám tu nebudu asi tak moc scházet takže měj se… Ahoj"
" Ahoj" odpověděl Sasuke
"béééé" začal dělat obličeje Naruto
" Ale no táák
Naruto ja se vrátím….. snad" zesmutněla jsem trochu
" Ja musim tak Ahoj a Naruto jestli k nám někoho přidají buď na něj nebo na ní hodný ano!?" trošku jsem se zasmála když si vzpomenu na Saie.
Odešla jsem a pak jsem slyšela jak Naruto říká " Tak pojď Sasuke"
Když jsem přišla domů chvíli jsem si musela ještě sednout, pokaždé když ho vidím a uvědomím si že nosím v sobě jeho dítě a on o tom nic neví ….bylo mi strašně… Lehla jsem si na postel a přemýšlela jaké to bude až budu mít dítě jaké to bude, kdy mě někdo uvidí s tím dítětem jaké to bude jestli se to dozví… "bože todle nemůžu zvládnout"
Začala jsem si balit věci kartáček hřeben oblečení a různé věci byla už noc a všichni byli už doma a spali vzala jsem věci a vyšla z domu šla jsem kolem tmavé uličky a někdo mě do ní zatáhnul chtěla jsem křičet ale ten někdo mi zacpal pusu "
pšt" zasyčel
na mě " buď zticha nic ti neudělám" přestala jsem křičet dal mi ruku z obličeje a já se od něj vykroutila " kdo jste?!" vystoupil trochu na světlo " Sasuke? Co tady děláš? Proč tu jsi?" Byla jsem hodně zmatená a taky trochu no spíš hodně nervózní nevěděla jsem co čekat " Chci se tě na něco zeptat." Zeptat? Bože co to bude .. Koukala jsem na něj a čekala až se vymáčkne " Je pravda že jdeš na to školení? Nebo jde o něco jiného?" chtělo se mi brečet, ale tak strašně moc ale musela jsem to v sobě udržet musela jsem být v klidu " Je… a o nic jiného nejde o co by mělo jít?" já už chci jít pryč prosíím
" ja nevím ja jen že jsi jiná jsi chladná aspoň ke mně nevím co máš za problém nebo spíš to nechápu." Cítila jsem jak mi ukápla slza chtěl ke mně jít ale já se odtáhla " ty jsi byl ke mně taky vždycky chladný nikdy sis mě nevšímal, vždycky jsi mě odmítal, ale já jsem se furt snažila jak blbá káča a stejnak co jsem z toho měla? Nic jen zlomený srdce… já..já vždycky jsem tě milovala řekla jsem ti to když jsi docházel .. a "
už jsem cítila jak bulíkuju uplně

" takže mě už nemiluješ?
Jdeš pryč jenom proto abys mě nemusela vidět?" měla jsem pocit že se zhroutim

" já … už musím jít" chtěla jsem kolem něho jít ale zachytil mě za břicho.. Kua… odstrčila jsem ho " Nech mě!!" strčila jsem ho na zem a utekla pryč. Běžela jsem k Tsunade vběhla jsem jí do kanceláře a tam se zhroutila na zem a začala neskutečně brečet " Sakuro!!" zakřičela na mě Tsunade " jsi v pořádku? Co se ti stalo!" " já…. já ho potkala a já nemohla…. nemohla jsem mu nic říct málem jsem se tam zhroutila"
Když jsem se podívala nahoru viděla jsem tam Shizune a Kakashiho, Shizune se na mě dívala s obavami a Kakashi jako by viděla nějakou hororovou postavu, měla jsem ruce na břichu, Tsunade švihla pohled na Kakashiho a ten furt jen stál a čuměl " S-Sakuro Co tady děláš tak pozdě" ptal se mě Kakashi " Kakashi můžeš prosím odejít" řekla mu Tsunade " Ne! Chci vědět o co jde je to moje studentka. Koukla jsem se na Tsunade s obavami a nevěděla co říct " S-Sakuře prostě není teď nejlíp to je všechno.. Tak honem Kakashi jdi už!"vyšoupla ho ze dveří…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 RoachMillie24 RoachMillie24 | E-mail | Web | 17. března 2012 v 18:16 | Reagovat

That is good that people can receive the <a href="http://goodfinance-blog.com">loans</a> moreover, that opens up completely new chances.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama