8 díl povídky SasuSaku

31. srpna 2010 v 13:44 | Saky & Kiki |  Naše povídky" zatím Sasuke-kun" zamávala jsem mu a on se na mě jen podíval. Uff byla jsem ráda že jsem konečně vypadla, koukala jsem se venku na oblohu a najednou jsem slyšela až moc známý hlas
" Sakura-chan!! Tak už tě pustili? A Co Sasuke??" Boože jak já ho nenávidím
" Ehm jo pustili Sasukeho ještě ne" škodolibě jsem se zamála, když jsi předtavím jak mu sklaplo když ho Tsunade-sama umlčela.
" Aha…hmmmm nechceš jít na Rámen??" " jo jasně ráda"
Když jsem pak přišla domů nějak se ta veselá nálada co jsem měla s Narutem vytratila, přepadl mě zase smutek a tok myšlenek všeho co bude, který se nedal zastavit. Už to tak dál nešlo, šla jsem si vyčistit hlavu ven. Procházela jsem se až do západu slunce pak už jsem to nevydržela a šla za Tsunade-sama. Zaklepala jsem
" Dále" ozvala se
" dobrý večer Tsunade-sama"
" á Sakuro co tady potřebuješ"
" já… já ani vlastně nevím, začala jsem přemýšlet a nechápu co mám dělat nechápu skoro nic teďkon"
" Sakuro musíš se uklidnit nebo se složíš, posaď se tady" posadila jsem se na křeslo " Tsunade-sama já potřebuju pomoc mám hrozný strach z toho co bude"
" nemusiš mít do 4 měsíce můžeš ještě trénovat a dělat normální věci a pak se o to postarám já"
" jak??" neodpustila jsem si tudle otázku"
" to se včas dozvíš neboj" odkývala jsem to a šla pomalu domů. Už byla noc svítili pouliční lampy a venku už skoro nikdo nebyl. Doma jsem se umyla a šla si hned lehnout.
O 3 měsíce později
Ráno jsem vstala a chystala se na trénink jenže, když jsem se koukla do kalendáře zjistila jsem že je čas, musela jsem jít k Tsunade-sama. Už mi narostlo trošku bříško což znamenalo že jsem musela být víc opatrná než předtím. Nevěděla jsem jestli mám jít na trénink nebo jít rovnou za Tsunade.. nejspíš by bylo nejlepší jít rovnou za Tsunade. Šla jsem ulicemi a snažila se na sebe moc neupozorňovat. Došla jsem k budově Tsunade-sama. Zaťukala
" dále" ozvalo se viděla jsem Tsunade a Kakashiho? A KUA. Tsunade na mě koukala vyjevené a překvapile a Kakashi to samý
" Co tady děláš Sakuro?? Vždyť máme trénink ne?" a já tam stála jak tvrdý Y
" Eé řekla jsem Sakuře ať dneska přijde mohl by jsi ji uvolnit z tréninku mám pro ní práci Kakashi" řekla Tsunade byla jsem ráda protože já nevěděla vůbec co říct!!
" jo omlouvám se zapoměla jsem vám to říct gomenasai Kakashi-sensei" trošku jsem se pousmála aby to vypadalo věrohodně
" ehm jo jasně to je v poho tak sem měj zatím Sakuro… Tsunade-sama" zaklapl dveře a obě s Tsunade " uff…. Tak todle by vyšlo" šla jsem blíž k jejímu stolu " jak to bude dál?"
" Uděláme to tak že jsi jela na školení do jiné země, to by mělo vyjít"
" dobře a kde budu místo školení"
" u mě v domě"
" U vás?? To myslíte vážně?"
" Ano aspoň tam i nebudu sama"
Obě dvě jsme se zasmáli
" tak dobře udělám tady pro to nějaké papíry jako podklady pro ostatní a pak tě se mnou půjdeš domů zatím se můžeš jít sbalit a rozloučit se..
" Hai" odešla jsem a šla domu cestou domu jsem potkala Naruta a …. Sasukeho??
" Heeeyy Sakura-chaaaaan , kde jsi byla?? Chyběla jsi na tréninku!"
"ehm ehm já… Tsunade po mě něco chtěla takže jsem musela k ní no a jaksi budu muset na chvíli odejít takže jsem za te- váma stejně dojít abych se rozloučila"
Sasuke na mě vrhl takovej divnej pohled nedokázala jsem mu vyčíst co tim vyjadřuje jestli to že s tím nesouhlasí nebo že se diví nebo ja nevim co..
" co proč??"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama